Videa :

Videa na YouTube :    zde je cenzura,  mnohá moje videa jsou "blokovaná" z důvodu porušení autorských práv neboť jsem nenatočil "němýfilm" . Ono stačí, když uděláte videozáznam a přitom se zaznamená hudba plynoucí z jakéhokoliv zdroje v okolí.  Podle cenzorů byste v tomto případě asi měli zaznamenat video beze zvuku, pak takový záznam ale nemá smysl vůbec pořizovat.

Videa na RuTube  :    bez cenzury

Stahování ( download )  na "uložto"

                                                  "fastshare"

                                                  "dinoshare"

Josef Kajetán Tyl, Fidlovačka - Kde domov můj

Ortel, Zůstaň mým domovem

President republiky Miloš Zeman na setkání s občany v Letovicích

V pátek prvního prosince 2017 se president republiky setkal s občany u nás v Letovicích.  Pravděpodbně k nelibosti havlistů, pravdoláskařů i sluníčkářů nebyl spatřen žádný blb s červenou kartou.

Setkání byl přítomen i největší z mediálních dezinformátorů, šířící lživou proamerickou a probruselskou propagandu, Česká Žumpovize (ČT).

Vánoční projev presidenta republiky

... u parlamentu spousta dementů a uvnitř ještě víc ... !

 

“Strýčku Vovo, jsme s Tebou!” – Nové ruské patriotické video vyvolalo pozdvižení v EU i v USA. Děti z kadetní školy zpívají o tom, že EU nemá vlastní názor, prezident za mořem ztratil svoji moc a Aljaška se vrátí Rusku. 

Co v tom zase někteří začnou hledat... Podobné video natočit někdo u nás, tak začnou havlisti a pravdoláskaři řvát jak pominutí a dožadovat se jeho zákazu neb do americké řiti se lézt přeci musí, bez ohledu na to, kam nás ten řitní alpinizmus dovedl.

článek o videu vyšel zde:      pro případ cenzury článek s komentářem v souboru pdf

české titulky stisknutím tlačítka "CC" vpravo dole ...

[AE News] Strýčku Vovo, jsme s Tebou! [CZ Titulky] from AE News on Vimeo.

Westernovasedla.cz

Miloš Chmel

E-mail: chme@post.cz

       
   

.

.

Ulož.to - sdílej snadno data